Kylie Jenner gënjen fansat në sy, ja çfarë iu thotë

Kliko per me shume info

kylieeeQë nga shfaqja e saj në skenë, Kylie Jenner është bërë një femër bombastike. Pas ndryshimeve të shumta, fansat kanë folur duke thënë se bukuroshja ka shumë ndërhyrje kirugjikale, por këto fjalë bukuroshja e Jennerve ka reaguar. 

Përmes rrjeteve sociale, ajo ka shkruar: “Unë nuk kam bërë një gjë të tillë”, deklaroi 19 vjeçarja duke iu treguar fansave se është tërësisht natyrale.
Ajo gjithashtu mohoi të ketë kryer ndërhyrje estetike edhe në pjesë të tjera të trupit si: gjoksin, hundën dhe nofullën.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.