Identifikohet kufoma pa kokë në mes të rrugës, tmerr në Tiranë-Durrës

kufomaa Viktima e nje aksidenti ka tmerruar kalimtaret sot ne Tirane-Durres. Pas publikimit te rastit nga Harta dixhitale e Aksdidenteve Rrugore, Policia tha se kufoma i perket nje te aksidentuari. Policia njoftoi pak para mesnates se eshte identifikuar viktima e ngjarjes, i cili eshte shtetasi Hysen Vrapi, 63 vjec.

KUFOMË PA KOKË DERGJET NË MES TË RRUGËS TIRANË-DURRËS!!!! NË RRUGËN TIRANË-DURRËS GJENDET NJË KUFOMË E PAINDENTIFIJUAR DHE PA KOKË NË MES TË RRUGËS. MENDOHET TË JETË AKSIDENTUAR TEKSA KA TENTUAR TË KALOJË RRUGËN NË KËMBË.

PRITET ARDHJA E POLICISË PËR TË KRYER HETIMET E PARA SI DHE E AMBULANCËS PËR MARRJEN E TRUPIT.

Kliko per me shume info

Reagon Policia:
Informacion në lidhje me kufomën që dergjej pa kokë në rrugën dytësore Tiranë-Durrës, Policia informon se:

– Në rrugën dytësore të Autostradës Tiranë-Durrës, pranë një qendre tregtare, një automjet me targa AA 730 MP që drejtohej nga shtetasi A. M., ka aksidentuar këmbësorin e seksit mashkull, rreth 60 vjeç, i cili ka ndërruar jetë në moment si pasojë e plagëve të marra.
Grupi hetimor po punon për identifikimin e viktimës dhe zbardhjen e rrethanave të aksidentit.
Drejtuesi i mjetit është ndaluar në flagrancë dhe është shoqëruar nga shërbimet e Qarkullimit Rrugor Tiranë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here