Kryejnë marrëdhënie në natën e parë të martesës, por… ja çfarë i bëjnë shokët

UntitledShumica e sapo të martuarve mezi presin që ta kalojnë një natë intime, të veçantë dhe paqësore pas ditës së tyre të madhe.
Por, shpresat e këtij çifti për një natë të tillë shuhen kur shokët e dhëndrit vendosin t’ia bëjnë atij një befasi duke u futur në dhomë, transmeton Express.
Gruaja dhe burri po bënin seks në shtrat kur një grup shokësh futen brenda në dhomë me një kamerë.
Duke ecur drejt çiftit të turpëruar, ata fillojnë të bërtasin dhe qeshim – para se t’ua heqin mbulojën, duke i lënë tërësisht të zhveshur./Express/

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

“Arma” e re kundër terrorizmit, vendi që stërvit shqiponjat për të rrëzuar dronet

Franca prej kohësh është duke stërvitur shqiponjat për të kapur dhe rrëzuar dronët. ...