Kryebashkiaku i Pukës i përgjigjet Berishës: Mos provoko malësorët, do mbash përgjegjësi!

Sali-Berisha-2-300x218Kreu i Bashkisë së Pukës, Gjon Gjonaj ka reaguar, pas një statusi të Sali Berishës, se ai zotëron ara dhe magazina kanabisi në Pukë.

Digital rrena vazhdon të njollosë e poshtërojë punën e kujtdo që bën përpjekje për zhvillimin e zonës së tij.

Pukjanët me njohin mirë mua dhe familjen time.

I tham digital rrenës se nuk jam njeriu i barutit, ku qindra familje shqiptare vajtojnë pandërprerje, por jam një qytetar i ndershëm i Pukës që po punoj me përkushtim të madh për të ndryshu atë skamje e varfëri në të cilin ai e la Pukën”, thotë ai.

“Berishës i drejtohem sot si malësor që ti lërë rehat malësoret të jetojnë në hallet e tyre pa u hedhur akuza për të cilat duhet të mbaj dhe përgjegjësi”, përfundon Gjonaj.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

One comment

  1. me saliun merreni akoma? Ai ka mbaruar se qeni njeri, eshte nje KAFSHE MJERANE, lereni ne kafsherine e tij derisa ti vije fundi, ZOTI ESHTE I MADH, ai di ti laje te gjitha gjynahet sa ka bere.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Futi në sherr Bashën me Fevziun, Leonardo Nika ”kthen sytë” tek kryeministri, e ‘’thumbon’’ rëndë

Leonardo Nika, dikur anëtar i Partisë Socialiste prej 17 vitesh, por tashmë ...