Përdhunoi dhe vrau mbesën 7-vjeçare, ja krimi që tronditi Kosovën

Kliko per me shume info

Sonte në RTV Dukagjini është transmetuar emisioni Zona Express, ku është shfaqur dokumentari me titull “Vrasjet që tronditën Kosovën”. Dokumentari trajton vrasjet më monstruoze të ndodhura në Kosovë.

Në këtë dokumentar jepen edhe detajet të një krimi monstruoz të ndodhur në Shtime vite më parë.

Kliko per me shume info

Xhaxhai përdhunon seksualisht e më pas e vret mbesën 7 vjeçe.

Klikoni në videon e mëposhtme për të mësuar më shumë rreth këtij krimi të tmerrshëm.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.