Kreu i FRESSH-it, Turjan Hyska uron vëllain e tij me fjalët më prekëse(Foto)

UntitledZgjedhjet e FRESH-it përfunduan duke i dhënë fitoren Eljo Hyskës. Duke siguruar 10 mijë vota, Eljo mori kreun e Forumit Rinor të Partisë Socialiste. Të gjithë FRESH-istët festuan, madje dhe vëllai i tij, i cili është shumë i njohur për ne. Bëhet fjalë për moderatorin e njohur i emisionit “Oktapod”, Turjan Hyska. Për ta uruat, Turi ka zgjedhur Instagramin. Ai ka publikuar foton e të vëllait në ‘Instagram’ me një mesazh të veçantë. Diçka ndryshe dhe personale, nga jeta e dy vëllezërve të suksesshëm. “Dikush atje sipër është krenar për ty”, shkruan Turjan Hyska në ‘Instagram’.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

“Dasëm si në fshat”, Bes Kallaku zbulon detaje për martesën me Xhensila Myrtezaj

Së shpejti aktori i humorit Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj do të ...