Kreu i FRESSH-it, Turjan Hyska uron vëllain e tij me fjalët më prekëse(Foto)

1
Kliko per me shume info

UntitledZgjedhjet e FRESH-it përfunduan duke i dhënë fitoren Eljo Hyskës. Duke siguruar 10 mijë vota, Eljo mori kreun e Forumit Rinor të Partisë Socialiste. Të gjithë FRESH-istët festuan, madje dhe vëllai i tij, i cili është shumë i njohur për ne. Bëhet fjalë për moderatorin e njohur i emisionit “Oktapod”, Turjan Hyska. Për ta uruat, Turi ka zgjedhur Instagramin. Ai ka publikuar foton e të vëllait në ‘Instagram’ me një mesazh të veçantë. Diçka ndryshe dhe personale, nga jeta e dy vëllezërve të suksesshëm. “Dikush atje sipër është krenar për ty”, shkruan Turjan Hyska në ‘Instagram’.

Kliko per me shume info
Kliko per me shume info

Kliko per me shume info
SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here