“Ke për të ik për lesh”, Rama tall rëndë komentuesin në Facebook

komenti-ramaKryeministri, Edi Rama krahas takimeve bashkëbiseduese me qytetarë të zonave të ndryshme, nuk ka hequr dorë dhe nga komunikimin online.Edi-Rama-kryeministriNë faqen e tij në Facebook, komentit të një “demokrati” i është përgjigjur me të njëjtën gjuhë.

“Bëni reforma deri në fund të mandatit, se për lesh ke për të shku… as azil nuk kanë me të pranu”, shkruan qytetari.

“Une qaj hallin tend se ku mund te shkosh ne jete me kete edukate dhe padije qe ta reflekton maja e gjuhes, prandaj miqesisht te sugjeroj sa me shume libra miku im se iken shpejt koha e s’mjafton nje profil fb per te share e per te bere gallate qe te jetosh si njeri”, i përgjigjet Rama.

Ndërsa një tjetër komentues e pyet Rama se çfarë do të bëjë tani që Gjykata Kushtetuese ka pezulluar ligjin e Vetting-ut, përgjigja e tij është e prerë: “Nuk kanë ku shkojnë jo”.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

2 comments

  1. E cove ti per lesh, sa e sa te tjer ke cuar per lesh ti, po nje shpirt kazem si ti edhe Hitleri do e kish zili

  2. Fjalorin e ka marr prej Braces…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Basha i përgjigjet ashpër Maja Koçijançiç: Ka BE që dënon drogën e korrupsionin, por…

Kreu i opozitës, Lulzim Basha i është përgjigjur sot deklaratës së Maja ...