“Ke për të ik për lesh”, Rama tall rëndë komentuesin në Facebook

komenti-ramaKryeministri, Edi Rama krahas takimeve bashkëbiseduese me qytetarë të zonave të ndryshme, nuk ka hequr dorë dhe nga komunikimin online.Edi-Rama-kryeministriNë faqen e tij në Facebook, komentit të një “demokrati” i është përgjigjur me të njëjtën gjuhë.

“Bëni reforma deri në fund të mandatit, se për lesh ke për të shku… as azil nuk kanë me të pranu”, shkruan qytetari.

Kliko per me shume info

“Une qaj hallin tend se ku mund te shkosh ne jete me kete edukate dhe padije qe ta reflekton maja e gjuhes, prandaj miqesisht te sugjeroj sa me shume libra miku im se iken shpejt koha e s’mjafton nje profil fb per te share e per te bere gallate qe te jetosh si njeri”, i përgjigjet Rama.

Ndërsa një tjetër komentues e pyet Rama se çfarë do të bëjë tani që Gjykata Kushtetuese ka pezulluar ligjin e Vetting-ut, përgjigja e tij është e prerë: “Nuk kanë ku shkojnë jo”.

2 COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.