A është Rama miku juaj? Ja si përgjigjet Koço Kokëdhima

koco-kokedhimaDeputeti Koço Kokëdhima i ftuar në emisionin “Opinion” të Blendi Fevziut ka folur për miqësinë me kryeministrin Rama.

Kokëdhima tha se raportet personale me Ramën nuk kanë ndryshuar dhe se do të vazhdojë t’a mbështesë atë shkruan LajmiFundit.al.

“Raportet miqësore nuk i përkasin tavolinave mediatike, mos prisni të flas për Ramën përpara mediave pasi janë raporte personale mes meje dhe kryeministrit” – u shpreh Kokëdhima..

Fevziu: A është Rama miku juaj?
Koço: Rama është miku im.
Fevziu: A jeni ju miku i Rames?
Koço: Une jam mik besnik.

Fevziu: Pse keni pasur një ftohje me Ramën?

Koco: Nuk kam asnjë ftohje.

Fevziu: Sa kohe keni që nuk flisni me Ramën?

Koco nuk i është përgjigjur pyetjes.

/LajmiFundit.al/

 

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

2 comments

  1. Koco je nje njeri me vizion dhe me parime. Respekte per ty qe nuk e hedh posht miqesine.Po Rama nuk e meriton aspak miqesine dhe respektin tuaj. Jeni model i politikanit qe duam

  2. Respekte per ju z.Kokedhima! Jeni njeri qe flisni me argumenta . Po mendoni se e meriton z.Rama miqesine tuaj?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

“Deputetët braktisën Kuvendin me urdhër të Bashës, PD është kundër Vettingut”

Deputeti socialist, Taulant Balla ka folur në rubrikën ‘Opinion’ në ‘News24’ për ...