Klientja e dehur thyen pjatat në lokal, kamarieri e godet me grushte

Një kamarier është përballur me një klientë aspak të këndshme e cila përveçse ishte dehur dhe thyente pjatat, ka nisur ta ofendojë atë.

Kaq ka mjaftuar që punonjësi t’i kthehet dhe ta godasë me grusht në fytyrë. Është dashur ndihma e pjesës tjetër të stafit që situata të mos degradonte më keq.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Çifti më i famshëm në Shqipëri, Alma dhe Erioni shfaqen sërish, ja c’bëjnë në Fier

Momentalisht ata janë çifti më i famshëm në Shqipëri. Kjo pasi të ...