Video e re, Kim Kardashian, siç nuk e keni parë kurrë

Pas grabitjes në Paris, Kim Kardashian, ka evituar daljet në publik, por bashkëshorti i saj, Kanye West ka bërë një video-montazh të modeles amerikane ndër vite, kryesisht xhirime të saj kur ka qenë fëmijë.

Ajo feston 36 vjetorin e saj dhe videoja është publikuar në “Twitter” nga West, i cili e uron Kim për ditëlindjen e saj.

Në videon 5 minutëshe ka pamje të Kim kardashian që nuk janë bërë më parë publike, pamje të marra nga video familjare të filmuara vite më parë.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Ardit Gjebrea ka një mesazh për babain që refuzoi të falte vajzën pas 15 vitesh

Ardit Gjebrea ka shprehur ndjesine e tij ne rrjetet sociale ne lidhje ...