Video e re, Kim Kardashian, siç nuk e keni parë kurrë

Kliko per me shume info

Pas grabitjes në Paris, Kim Kardashian, ka evituar daljet në publik, por bashkëshorti i saj, Kanye West ka bërë një video-montazh të modeles amerikane ndër vite, kryesisht xhirime të saj kur ka qenë fëmijë.

Ajo feston 36 vjetorin e saj dhe videoja është publikuar në “Twitter” nga West, i cili e uron Kim për ditëlindjen e saj.

Në videon 5 minutëshe ka pamje të Kim kardashian që nuk janë bërë më parë publike, pamje të marra nga video familjare të filmuara vite më parë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.