Publikohet VIDEO/ Ja kush e grabiti Kim Karashian

kim-kardashian-grabitjaPamje që raportohet të jenë të personave që grabitën “mbretëreshën e selfie-ve”, Kim Kardashian në Paris të Francës, më 3 tetor, janë publikuar nga mediat franceze.

Pamjet janë filmuar në qoshe të bllokut të apartamenteve të quajtur “Hotel de Pourtales”.

Pesë persona të armatosur e të maskuar si policë hynë në dhomën e rezidencës luksoze në Paris, ku Kardashian po qëndron në kuadër të javës së modës në kryeqytetin francez. Raportohet se ata i morën sende me vlerë prej 16 milionë dollarësh, mes të cilave disa stoli dhe celularin.

Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Enca Haxhia ngjit fansin në skenë dhe i bën kërcim erotik por…shikoni reagimin e tij

Enca Haxhia ngjit fansin në skenë dhe i bën kërcim erotik por…shikoni reagimin e tij

Enca Haxhia ka tërhequr sërish vëmendje gjatë performimit në një lokal nate ...