Ditë e rëndësishme për Kim Kardashian, ja sa vjeç mbush sot

kim-brendshmeNëna e dy fëmijëve, pjesë e familjes më të famshme në botë – Kardashianët, Kim sot i mbushë 36 vjet

Urime për ditëlindjen e saj po i shkojnë nga e tërë bota, shkruan DailyStar, transmeton Express.

Përpos që është pjesë e kësaj familjeje të famshme, ajo njihet edhe si gruaja më seksi e planetit, e kjo për shkak të vitheve të saj.

Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

tuna-shtatzene

Tuna Sejdiu pranon për herë të parë publikisht: Jam shtatzënë

“Eshtë aty, dhe kam tre muaj që kam qëndruar në intimitet sepse ...