72-vjecari nga Memaliaj kërkon nuse, shpërblim 4 mln lekë për këdo që ia gjen!

kerkon-nuseHistori Shqiptare e veshur me një lajm të çuditshëm, ka si protagonist një 72 vjecar. Të ralla janë rastet kur kërkohet nuse online por të rralla janë edhe kur ofrohet miliona dhe me një kriter për martesë.

Por mesa duket një Shqiptar nga Memaliaj, duket se është i vendosur për sa i takon gjetjes së nuses dhe nuk do ndalet derisa ta gjejë të duhurën, e cila plotëson një kusht të rëndësishëm.

Kliko per me shume info

Spiro Kamberit, një 72-vjeçari nga Memaliaj ofron katër milionë lekë për këdo që do i gjejë një nuse.

Rasti i publikuar nga portali Jugunews ka habitur vërtet banorët e zonës edhe më tej, pasi zotëria në fjalë ka dhe një krieter të veçantë për bashkëshorten e tij të ardhshme: Ajo duhet të jetë nga Gjirokastra.

“Në “CV” e tij, Spiro Kamberi, krenohet me arsimimin e tij 11 vjecar, ndërsa të ardhurat, i siguron nga pensionet që merr nga Greqia dhe Shqipëria”, shkruhet në portalin Jugunews.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.