Këngëtarja me famë botërore zbulon “sekretin”: Me këta sportistë kam bërë seks!

rihanaRihanna i dha fund lidhjes me Drake pak ditë më parë. Reperi ka nisur një romancë me të re me dikë tjetër. Këngëtarja ka pohuar se përveç Chris Brown ka pasur edhe dy partnerë, që i ka shfrytëzuar vetëm për seks.

Bëhet fjalë për futbollistin francez të Real Madridit, Karim Benzema dhe pilotin e skuderisë Mercedes në Formula 1, Lewis Hamilton.

“Me Benzema-n dhe Hamilton-in kam bërë vetëm seks dhe nuk kemi pasur asnjë romancë”, ka pohuar Rihanna për mediat amerikane, duke mos zbuluar më shumë detaje.

Këngëtarja 28-vjeçare është duke punuar në projekte të reja muzikore, të cilat i do t’i publikojë gjatë muajve të ardhshëm.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Ardit Gjebrea ka një mesazh për babain që refuzoi të falte vajzën pas 15 vitesh

Ardit Gjebrea ka shprehur ndjesine e tij ne rrjetet sociale ne lidhje ...