Këngëtarja shqiptare tund të pasmet para babait, ja reagimi tij

Kur Bebe Rexha kërcen vallen e Rugovës…!Fati duket se është duke i buzëqeshur këngëtares shqiptare Bebe Rexha. Ajo është zgjedhur si prezantuese e “MTV Europe Music Aëards”. E ftuar në një intervistë me reperin Sëay Calloëay, Bebe ka dhënë spektakël për fansat dhe ndjekësit e saj.
Ajo ka kërcyer tëerk, një kërcim shumë sensual, i cili bazohet më së tepërmi në lëvizjen e të pasmeve.

Këtë ka bërë edhe shqiptarja, por ka treguar vetë edhe një detaj. Në sallë ndodhej edhe babai i saj, i cili pa gjithë skenën. Këtë gjë vajza e ka kaluar me të qeshur ndërsa ka thënë “Babai im ndodhet këtu. Ai do të më vrasë”./rrjeta/

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Prej vitesh e ka mbajtur të fshehur, Artiola Toska publikon foto me bashkëshortin

Artiola Toska, e cila ka qenë shumë e pranishme në skenat shqiptare ...