Këngëtarja shokon! Poston videot ku ka kryer marrëdhënie me politikanët(Foto/Video)

 

UntitledKëngëtarja serbe Natasha Shavia ka deklaruar se ka video porno me të gjithë meshkujt që ka pasur seks, kurse në mesin e tyre ka edhe zyrtarë dhe politikanë, shkruan “Kurir”

Kliko per me shume info

I kam filmuar marrëdhëniet seksuale me të gjithë meshkujt me të cilët kam shkuar. Nuk kam frikë se ato filmime mund të publikohen, sepse ata nuk i kanë. Filmimet i kam vetëm unë dhe janë të kyçura në apartamentin tim, deklaroi Shavia, transmeton Flurudha
Në pyetjen se për sa video të tilla bëhet fjalë, ajo tha se ka gjithsejt 15 video.
“Kurir” shkruan se pas kësaj deklarate të Shavias, një numër i madh politikanësh janë frikësuar, sepse e dinë se po të publikohen këto video, ata mund t`i humbasin pozicionet, prandaj me çdo kusht tentojnë të pengojnë një gjë të tillë./flurudha.com

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.