Këngëtarja serbe cmend publikun, shfaqet nudo në emision live

Kliko per me shume info

Kjo këngëtare serbe i ka lënë të gjithë gojëhapur me veprimin e saj gjatë një transmetimi televiziv.

Në emisionin serb “Amidza Show”, këngëtarja serbe, Tamara Djuric është shfaqur totalisht nudo.

Por për tu kamufluar disi, ajo shfaqet me trup të pikturuar si karakteri i filmit “Cat Woman” ose shqip “Gruaja Mace”.

Kliko per me shume info

Krejt nudo dhe e maskuar me ngjyra, këngëtarja ka zhvilluar të gjithë intervistën me moderatorin në studio.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.