Këngëtarja: Kam pamjet ku kam bërë seks me politikanë

kengetarjaaKëngëtarja serbe Natasha Shavia ka deklaruar se ka video porno me të gjithë meshkujt që ka pasur seks, dhe në mesin e tyre ka edhe zyrtarë dhe politikanë, shkruan “Kurir”.

I kam filmuar marrëdhëniet seksuale me të gjithë meshkujt me të cilët kam shkuar.Nuk kam frikë se ato filmime mund të publikohen. Filmimet i kam vetëm unë dhe janë të kyçura në apartamentin tim, deklaroi Shavia.

Në pyetjen se për sa video të tilla bëhet fjalë, ajo tha se ka gjithsejt 15 video.

“Kurir” shkruan se pas kësaj deklarate të Shavias, një numër i madh politikanësh janë frikësuar, sepse e dinë se po të publikohen këto video, ata mund të humbasin pozicionet, prandaj me çdo kusht tentojnë të pengojnë një gjë të tillë./flurudha/

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Ka të dashur një pasanik, ja si i konsideron Armina lekët e djalit të ish-kryeministrit Berisha

Armina Mevlani, partnerja e djalit të ish-kryeministrit Sali Berisha i ka marrë ...