Rrihet brutalisht këngëtarja serbe në Prishtinë, ja si i është nxirë fytyra

Kliko per me shume info

dhunaaKëngëtarja serbe Dunja Ilic ka publikuar një video në instagramin e saj, ku thotë se është rrahur sërish nga disa persona në Prishtinë

Hera e parë kur ajo është abuzuar fizikisht ka qenë në muajin qershor dhe se tani është rrahur për së dyti, shkruan Gazeta Express.

Kliko per me shume info

Ajo ka publikuar pamjet ku shihet se ka marrë lëndime në fytyrë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.