Këngëtarja e njohur humb jetën nga ataku në zemër

Këngëtarja Pete Burn ka vdekur në moshën 57 vjeçe pas një arresti kardiak. Në një deklaratë nga të afërmit thuhet se Burns vdiq papritur të dielën.

Kënga më e njohur se saj “You Spin Me Round” është e vitit 1985. Ajo mori pjesë edhe në edicionin e të famshmëve të Big Brother në Britani në vitin 2006.

Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

emilyyy

Emily tregon format me të brendshme të bardha

Ajo eshtë një nga modelet më të bukura në botë dhe Emily ...