Një tjetër këngëtar nga Kosova la muzikën për fenë, ja kush është

kengetariiiiKëngëtari i njohur Don Arbas, ka kohë që po qëndron larg skenës muzikore.

Arsyeja e këtij qëndrimi duket të jetë përkushtimi i tij ndaj fesë. Është vetë Don Arbas, ai që shihet në studion e tij muzikore duke kryer namaz.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Reperi shqiptar bie ‘pre’ dhe degjenerohet, publikohen bisedat intime

Reperi shqiptar bie ‘pre’ dhe degjenerohet, publikohen bisedat intime (+18)

Reperi i njohur 2 Ton kohë më parë është spekuluar se kishte ...