Këngëtaren e lë i fejuari miliarder: Nuk i përballoj shpenzimet e saj!

mariah-careyKëngëtarja Mariah Carey harxhon shumë para dhe ky faktë është shkaku pse i fejuari i saj e ka lënë.

Miliarderi i ka dhënë fund lidhjes me këngëtaren, pasi shprehet se  nuk i përballon dot shpenzimet e saj.

48-vjeçari James Packer edhe pse është një miliarder nuk e ka toleruar të fejuarën e tij për shpenzimet marramendëse.

Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

tuna-shtatzene

Tuna Sejdiu pranon për herë të parë publikisht: Jam shtatzënë

“Eshtë aty, dhe kam tre muaj që kam qëndruar në intimitet sepse ...