Këngëtaren e lë i fejuari miliarder: Nuk i përballoj shpenzimet e saj!

mariah-careyKëngëtarja Mariah Carey harxhon shumë para dhe ky faktë është shkaku pse i fejuari i saj e ka lënë.

Miliarderi i ka dhënë fund lidhjes me këngëtaren, pasi shprehet se  nuk i përballon dot shpenzimet e saj.

48-vjeçari James Packer edhe pse është një miliarder nuk e ka toleruar të fejuarën e tij për shpenzimet marramendëse.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Jolie flet për herë të parë për divorcin me Brad Pitt

Aktorja e famshme Angelina Jolie ka folur për herë të parë në ...