Edhe kjo këngëtare shqiptare ka vjedhur këngën e saj… (Video)

Genta Ismajli “çmend” fansat, ja lëvizjet seksi që bën në klipGenta po ka sukses me këngën më të re ‘Squat baby’, por… 4 ditë më parë Genta Ismajli ka publikuar këngën e saj të re në bashkëpunim me MUMA, por kjo këngë është e kopjuar nga kënga e Supa Squad me titull ‘Gyal Move’ e publikuar në vitin 2013.
Nuk është rastri i parë që këngëtarët shqiptarë kopjojnë këngë të huaja dhe i sjellin si punime personale por ndonjëherë është pak më e vështirë dallimi, ndërsa rasti i Gentës është thuajse identik.
Nuk e dimë nëse këngëtarja ka qenë në dijeni për këtë fakt apo jo…/lajmi.net/

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Andrra pjesë e skandaleve, i dalin të brendshmet në publik, ja çfarë bën Sinani (Foto)

Sinan Hoxha dhe Andrra Destani, një cift mjaft i preferuar për shqiptarët ...