Një këngë për hashashin, shqiptarët nuk ndalen (Video)

Kliko per me shume info

UntitledHashashi tashmë nuk është vetëm një temë e dëgjuar në edicionet televizive, apo lajme në internet, por dhe një preferencë muzikore. Në një video të publikuar në internet mund të dëgjohet një këngë, e postuar nga Loli Kuca “Baba Hashash”.
Ja kënga:

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.