“Jam i penduar për çdo votë që ju kam dhënë o qeveri k*rvë”

kastro-zizoKëngëtari Kastro Zizo e ka shprehur zhgënjimin e tij të thellë ndaj qeverisjes së Ramës. Por së fundmi diçka e ka acaruar rëndë atë dhe ka shpërthyer në të shara dhe ofendime, ndaj kësaj qeverie.

“Jam shumë i penduar për çdo votë që ju kam mundësuar dhe dhënë o qeveri kurvë. Por ju s’keni faj. Fajin e kanë ca si puna ime …ose më saktë e kanë Shqiptarët”, shkruan Kastro.

Ndërkohë kujtojmë që nuk është artisti i parë i cili është zhgënjyer rëndë nga qeveria e tanishme edhe artistë të tjerë që më parë kanë qenë mbështetës të Ramës, flasin me zhgënjim për të.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

One comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Rihanna ‘’largohet’’ nga muzika, shpallet Humaniste e Vitit në Harvard (Foto)

Rihanna, është përzgjedhur si humanistja e vitit nga Universiteti i Harvardit.