Kandidati i emocionuar e bën Ramën grua, ja reagimi i kryeministrit

rama-biznesi-gjermanKandidati i PS-së për Bashkinë e Kolonjës, Ilia Stefo është shfaqur pasksa i emocionuar ditën e sotme teksa është prezantuar nga kryeministri Rama.

Stefo në mbyllje të fjalës së tij bëri edhe një gafë. “Dhe tani ftoj kryeministrin Edi Rama, me të cilën do të realizojmë projekte”- u shpreh ai teksa më pas radhën për të folur e kishte kryeministri.

Gafa e tij ka bërë të qeshë edhe vetë kryeministrin për pak sekonda.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Deputeti i PD-së: Si na befasoi ambasadori italian në çadrën e protestës dhe për çfarë biseduam

Protestës së Partisë Demokratike në ditën e tretë të saj i është ...