Kandidati i emocionuar e bën Ramën grua, ja reagimi i kryeministrit

rama-biznesi-gjermanKandidati i PS-së për Bashkinë e Kolonjës, Ilia Stefo është shfaqur pasksa i emocionuar ditën e sotme teksa është prezantuar nga kryeministri Rama.

Stefo në mbyllje të fjalës së tij bëri edhe një gafë. “Dhe tani ftoj kryeministrin Edi Rama, me të cilën do të realizojmë projekte”- u shpreh ai teksa më pas radhën për të folur e kishte kryeministri.

Kliko per me shume info

Gafa e tij ka bërë të qeshë edhe vetë kryeministrin për pak sekonda.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.