Zbulohet magazina me 700 kg kanabis në Mamurras, në pranga 5 persona

drogaaPolicia ka zbuluar një magazinë të mbushur me drogë në Mamurras dhe ka arrestuar 5 persona. Në magazinë u gjet rreth 700 kilogramë lëndë narkotike e llojit kanabis. Droga ishte e futur në 15 thasë.

Dhjetëra forca policie kanë marrë pjesë në operacion, mes tyre Forcat Speciale nga Tirana, Forcat Operacionale dhe Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë.

Kliko per me shume info

Të arrestuarit janë dërguar në Drejtorinë e Policisë në Lezhë, e prej andej tek Krimet e Rënda në Tiranë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here