Video, kamioni shemb mbikalimin, ja si ndodhi aksidenti tragjik në Itali

Mediat italiane kanë publikuar momentin e frikshëm kur një kamion shemb një mbikalim në autostradën Milano- Leko.

Nga aksidenti mbeti i vdekur një 68 vjeçar, si edhe u plagosën 4 persona. Hetimet tregojnë se kamioni ishte ngarkuar tej normave të lejuara dhe arriti të shembte urën kur kaloi mbi të.
VIDEO:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here