Video, kamioni shemb mbikalimin, ja si ndodhi aksidenti tragjik në Itali

Mediat italiane kanë publikuar momentin e frikshëm kur një kamion shemb një mbikalim në autostradën Milano- Leko.

Nga aksidenti mbeti i vdekur një 68 vjeçar, si edhe u plagosën 4 persona. Hetimet tregojnë se kamioni ishte ngarkuar tej normave të lejuara dhe arriti të shembte urën kur kaloi mbi të.
VIDEO:

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

SHBA, i dehuri bën masakër, përplas makinën me turmën, 28 të plagosur

Një automjet është drejtuar për nga turma e njerëzve në paradën “Mardi ...