Kamarierja kapet “mat” duke bërë seks me klientin brenda në lokal

Kamerat e sigurisë së një lokali kanë filmuar një kamariere teksa bën seks brenda ambienteve me një klient.

Ajo është parë  në orën 23.20, disa minuta pasi që restoranti ishte mbyllur. Çifti fillon të bëjë seks në një karrige pranë derës së restorantit, mandej ajo shihet duke e çuar lartë këmishën, për t’i ekspozuar gjinjtë.

Por, ata ndërpriten shpejt kur një kameriere tjetër del nga restoranti. Kjo ngjarje ka ndodhur në verilindje të Tajlandës.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Vogëlushi 15-muajsh bëhet sensacion në internet

Vogelushi Harlen Bodhi White, nje vajze me faqe topolake, sy blu dhe ...