Ashtu si asnjëherë më parë, do habiteni me këtë paraqitje të Kallashit (Foto)

Kliko per me shume info

UntitledKallashi gjithmonë aktive me trupin e saj bombastik, këtë herë shfaqet ndryshe. Pa skandale, pa ekspozuar asgjë. Shumë thjeshtë, duke drejtuar një makinë, Kallashi, valltarja më e preferuar në mbarë shqipërinë dhe Kosovën duket se po ndryshon.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.