Ashtu si asnjëherë më parë, do habiteni me këtë paraqitje të Kallashit (Foto)

UntitledKallashi gjithmonë aktive me trupin e saj bombastik, këtë herë shfaqet ndryshe. Pa skandale, pa ekspozuar asgjë. Shumë thjeshtë, duke drejtuar një makinë, Kallashi, valltarja më e preferuar në mbarë shqipërinë dhe Kosovën duket se po ndryshon.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Ish e dashura demaskon Noizyn, ja çfarë foto i publikon atij

Noizy bëhet sërish subjek bisede nga mediat. Pas Encës, tani një lajm ...