Befason Kallashi: Nuk do ta lejoj kurrë vajzën time të bëhet …!

KALLASHI-GJOKSIVallëzimi është puna që bënë tash e sa vjet. Mënyra se si kërcen e bëri të famshëm, Donjeta Kosumin, vajzën që u kthye në senzacion dhe hyri në imagjinatën e “pist” të cdo mashkulli.

Përformanca që bën ajo në lokalin Cobra City, pos famës i sjell Kallashit edhe fitime marramendëse. Kështu që ajo nuk mund ta shoh vetën ndryshe pos si vallëtare sexy. Por, a do donte Donjeta që vajza e saj të bëhet një valltare; njejtë si mami?!

Magazina.al e ka pyetur Kallashin për këtë dhe ajo ka thënë se nuk do dëshironte që vajza e saj ta ndjek rrugën e mamit. Donjeta ëndërron ta ketë një vajzë që do studjojë dhe ta ketë një biznes të saj. “Jo. Ajo do jetë një biznesmene – e diplomuar”, ka thënë Donjeta për Magazina.al

Po ashtu valltarja e njohur ka treguar se dëshiron që në të ardhmen, pos vajzës t’i ketë edhe katër djem. E pyetur se cka do dëshironte të bëhëshin djemtë e saj ajo ka thënë se ata do jenë mjekë të mirë. “Mjekë të mirë, jo si këta të sotit”, ka thënë shkurt Donjeta për Magazina.al.

Kujtojmë se Kallashi ende është e pamartuar dhe se mban të fshehtë jetën e saj private.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Ish e dashura demaskon Noizyn, ja çfarë foto i publikon atij

Noizy bëhet sërish subjek bisede nga mediat. Pas Encës, tani një lajm ...