Kallashi e bën dhe këtë, vendos në të pasme një k…!

Kallashi-e-dridhValltarja e njohur Donjeta Kosumi Kallashi, ka publikuar një video ku mezi shihet se çka ka vendosur në të pasme.

Ajo shihet e shtrirë, e veshur me të kuqe, mirëpo me të pasmet po e mbanë një kurorë, shkruan Express.  Shikoni fotografinë dhe videon:

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Ish e dashura demaskon Noizyn, ja çfarë foto i publikon atij

Noizy bëhet sërish subjek bisede nga mediat. Pas Encës, tani një lajm ...