Kallashi e bën dhe këtë, vendos në të pasme një k…!

Kallashi-e-dridhValltarja e njohur Donjeta Kosumi Kallashi, ka publikuar një video ku mezi shihet se çka ka vendosur në të pasme.

Ajo shihet e shtrirë, e veshur me të kuqe, mirëpo me të pasmet po e mbanë një kurorë, shkruan Express.  Shikoni fotografinë dhe videon:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.