Bën dhe atë që se kishim parë tek ajo, Kallashi shokon! (Foto)

UntitledCdo ditë që kalon shkon pas me një lajm bombë nga Kallashi. Këtë herë ajo shokon, dhe jo me linjat e saj, por me preferencat e saj. Mos Kallashi është lezbike? Të paktën kështu duket në foton e publikuar nga vetë ajo. Duke u puthuar me një tjetër grua, Kallashi arriti ta tërhiqte vëmendjen e portaleve. MËsohet se Asha Zara Husaiin është vajza, me të cilën Kallashi shihet në fotografinë e publikuar.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Ende pa filluar Big Brother, largohet opinionisti Arjan Konomi

Dikur opinionist në spektaklin “reality” të “Top Channel”, Arjan Konomi u rikthye ...