Kallashi e gjitha nudo para pasqyrës, fotografon veten dhe …!

Kallashi-e-dridhDonjeta Kosumi nuk ka të ndalur, valltarja e njohur vazhdimisht po i provokon fansat me foto te nxehta.

Këtë herë ajo është zhveshur komplet dhe e ka postuar foton në instagram.

Image

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Degjeneron intervista me këngëtaren, moderatori i kërkon të këndojë “live” por….

Në emisionin “n’Kosovë Show” të Shpëtim Deskut ka qenë e ftuar Xhesika ...