E tmerrshme, Kallashi i nxjerr foton nudo fanses 17-vjeçare nga biseda private

Kallashi-e-dridhNjë vajzë 17-vjeçare që e adhuron Kallashin nuk ka kursyer që t’ia dërgojë asaj një fotografi nudo. Por, çka ka bërë Kallashi?

E ka ruajtur bisedën me adoleshenten dhe bashkë me fotografinë e saj nudo, e ka publikuar në “Snapchat”.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here