Momenti kur Justin Bieber hedh mikrofonin dhe braktis koncertin

1
Kliko per me shume info

Justin Bieber ka krijuar një situatë të sikletshme mbrëmjen e së dielës teksa është larguar nga skena në mes të koncertit. 22-vjeçari ishte duke biseduar me fansat e tij në “Manchester Arena” kur ata nisën të fishkëllenin të acaruar me këngëtarin pasi dëshironin që ai të vazhdonte së kënduari.

Për shkak të kësaj sjelljeje, Bieber hodhi mikrofonin dhe u largua nga skena, duke qenë se fansat refuzuan ta dëgjonin. Disa minuta më vonë këngëtari kanadez është rikthyer në skenë, duke thënë: “Manchester nuk i ka qejf bisedat kështu që unë nuk do të flas”.

Në fund të koncertit, para se të këndonte një nga këngët e tij më të famshme, ai ka shpjeguar incidentin e ndodhur.

“Arsyeja pse u mërzita pak më parë ishte sepse unë kam bërë gjithë atë rrugë për të ardhur këtu dhe jap gjithçka kur performoj dhe dëshiroj të sjell lumturi në fytyrat e njerëzve. Po shihja që njerëzit nuk po më jepnin të njëjtin respekt që unë jap për ta dhe kjo të mërzit pak”, ka thënë Bieber.

Kliko per me shume info
Kliko per me shume info
Kliko per me shume info
SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here