Jul Deda gjen të shumëkërkuarën “Lolita”, foto e vajzës misterioze

jul-deda-lolitaAktori Jul Deda ka gjetur “Lolitën”, vajzën e famshme të rrjeteve sociale e cila jo vetëm, por me një grup bashkëpuntorësh mban faqen Lolita.

Jul Deda ka publikuar foton dhe ka shkruar edhe mesazhin:
E gjeta..!
E kerkon nje shtet i tere, une e gjej duke pi kafe.
Ahhh moj Lolita moj e poshter qe shan ne Facebook, ta mbash mend..!
P.s. Me vjen ta mbys, sa e mire qe eshte.

Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Enca Haxhia ngjit fansin në skenë dhe i bën kërcim erotik por…shikoni reagimin e tij

Enca Haxhia ngjit fansin në skenë dhe i bën kërcim erotik por…shikoni reagimin e tij

Enca Haxhia ka tërhequr sërish vëmendje gjatë performimit në një lokal nate ...