Kërkesa e pazakontë e aktores me famë botërore: Ja çfarë të bëni në funeralin tim

Jessica Alba in Shape magazine

Jessica Albas nuk i pëlqejnë funeralet dhe të sajin e do të gëzuar, me tekila dhe mariaçi.

“Funeralet janë shumë të trishtueshëm, unë dua që i imi të jetë një festë dhe jo si diçka e trishtuar dhe e gjithë bota duhet të pijë tekila”, ka thënë aktorja,

Ajo është shprehur gjithashtu se “do të donte të kishte edhe muzikë meksikane, madje preferon një grup mariaçish”.

Aktorja sigurisht që ka uruar që ajo ditë të vonojë dhe se tani për tani dëshiron që të jetojë shumë e shumë vite.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Kylie Jenner gjithmonë provokon, tregon sërish pasmet dhe gjoksin (Foto)

Kylie Jenner dallon nga të gjithë për format seksi që ka. Ajo ...