Jennifer Lopez tregon trupin seksi për t’i siguruar vota Hillary Clinton

2
Kliko per me shume info

jenifer-hillariArtistja Jennifer Lopez ka dhuruar një performancë tepër seksi për të gjithë mbështetësit e kandidates për Presidente në SHBA, Hillary Clinton, në Florida.

Këngëtarja ka shfaqur trupin e saj mahnitës gjatë koncertit në Miami e më vonë dhe vetë Clinton u ngjit në skenë për të mbajtur fjalën e saj.

Eventi u organizua për të “ndezur” votuesit latinë pro kandidates demokrate.

Kliko per me shume info
Kliko per me shume info
Kliko per me shume info
SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here