Jennifer Lopez tregon trupin seksi për t’i siguruar vota Hillary Clinton

jenifer-hillariArtistja Jennifer Lopez ka dhuruar një performancë tepër seksi për të gjithë mbështetësit e kandidates për Presidente në SHBA, Hillary Clinton, në Florida.

Këngëtarja ka shfaqur trupin e saj mahnitës gjatë koncertit në Miami e më vonë dhe vetë Clinton u ngjit në skenë për të mbajtur fjalën e saj.

Eventi u organizua për të “ndezur” votuesit latinë pro kandidates demokrate.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Ndjekje si nëpër filma, Policia arreston shqiptarin me drogë në kufi me Greqinë

Policia greke ka arrestuar një shqiptar, pasi po tentonte të kalonte drogë ...