2 mln euro pasuri me drogën shqiptare, ja kush është “truri” i trafikut

Kliko per me shume info

italianiiPolicia Italia ka bllokuar pasurine e 67-vjecarit Valter Ferrero me vlere 2 milione euro.

Sipas Guardia di Finanza, i moshuari dyshohet se ishte pjese e nje organizate qe sillte hashash dhe cigare kontrabande nga shqiperia dhe Turqia ne Itali.

Kliko per me shume info

Ne grupin kriminal mendohet se bejne pjese plot 23 persona, ku personi i permendur me siper dyshohet te jete nder emrat kryesore te organizates.

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.