Itali, 22-vjeçari shqiptar vret veten në banesë, jetonte me nënën

Kliko per me shume info

policia-italianeNjë shqiptar 22-vjeçar i ka dhënë fund jetës duke u vetëvrarë në banesën e tij në Itali. Ngjarja ndodhi ne banesen ku viktima ku jetonte me nënën.

Sipas raportimeve te fundit, ngjarja ka ndodhur mëngjesin e djeshëm në zonën e “Madonna del Piano” të shtetit fqinj.

Kliko per me shume info

Shtetasi Zamir Beu i cili punonte në një kompani në Patrica, u gjet i pajetë nga nëna e tij e cila njoftoi me njëherë karabinierët.

Policia italiane ka dyshime që i riu të jetë vetëvrarë në momente dëshpërimi, edhe pse në zonë njihej si një djalë mjaft i qetë dhe punëtor.

Hetimi do të shtrihet edhe në kontaktet që i riu ka pasur në Facebook dhe mundësinë se diçka e ka mërzitur.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.