Ish e dashura refuzon Shpat Kasapin dhe e shan keq…

edashura-shpat-kasapiLidhja midis Qendresa Dulaj dhe Shpat Kasapit ka përfunduar, por së fundmi kanë dalë disa mesazhe që tregojnë se marrëdhënia mes tyre nuk është aspak mirë.

Ata janë ndarë, por mesa duket Shpati nuk mund të jetojë dot pa “dashurinë e tij të vjetër”, pasi i ka shkruajtur dhe i kërkon që të dalin sërish bashkë.

Kliko per me shume info

Botapress ka siguruar fotot ku shihet Shpati duke i shkruajtur Qendresës, ku i kërkon që t’i shkruajë, por ajo ia kthen se nuk i intereson të ketë kontakt më me Shpatin dhe e quan “rrenc” (gënjeshtar) dhe “gay”.

Shpat Kasapi njihet si mashkull që pëlqehet nga shumë femra, por edhe ai refuzohet nga femrat ose Qendresa Dulaj ndoshta është e vetmja femër që po e refuzon, shkruan Botapress.info.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.