Ish banorja e “Big Brother” kapet mat, në pozicion të keq në mes të parkut

ish-banorjaAjo është ish banore e Big Brotherit në Britaninë e Madhe ndërsa disa ditë më parë ka pranuar historinë e saj të dashurisë me një djalë më të vogël në moshë se ajo.

Bëhet fjalë për Lisa Appleton, e cila pasi ka prezantuar të dashurin, nuk është kursyer aspak për të dalë me të hapur në publik dhe për të dhënë spektakël në mes të parkut.

48-vjeçarja ka thënë se shumë shpejt do të martohet me 32-vjeçarin, të cilin edhe pse nuk ka një kohë të gjatë që e njeh, e do shumë dhe është e gatshme të bëjë me të një hap të rëndësishëm drejt altarit. /joq

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Vidhen fotot nudo të modeles s famshme Emily Ratajkowski

Foto private të modeles Emily Ratajkowski janë marrë nga hakerat në iCloud ...