Irina nuk zhgënjen as këtë herë, provokuese dhe mahnitëse në Verona (Foto)

UntitledShkëlqen dhe njëherë në sy të mediave rusja Irina Shayk. Në mbrëmjen në Verona, bukuroshja ruse la nën hije të gjithë koleget e saj duke dëshmuar dhe një herë se është një prej femrave më të bukura në botë.
30-vjeçarja kishte veshur një fustan të zi, i cili ishte i tejdukshëm, mirëpo pjesa e brendshme ia pengonte ekspozimin e tepruar.
Modele, si Anja Rubik, Barbara Palvin e Joan Smalls, e shoqëronin Irinan, mirëpo prezenca e tyre nuk binte në sy.

LEXO EDHE:  Reperi i njohur fotografohet pranë një Golf 2

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here