Tifozja seksi e kombëtares publikon foton, ja si duket Irid Oxa pa make up

rike-kusheriraTifozja seksi e kombëtares shqiptare ka publikuar një foto pa make up në rrjetet sociale.

Irid Oxa u bë e famshme “brenda natës”, pasi fotografitë e saj dhe Rike Rocit u publikuan nga mediat më të njohura evropiane, kur dy bukuroshet u shfaqën në tribunat e stadiumit në ndeshjen ndërmjet Francës dhe Shqipërisë.Burimet e fundit në lidhje me tifozen bëjnë me dije se është lidhur me një futbollist./LajmiFundit.al/

#nomakeup #brunetteisbetter #home #goodmorning #miremengjes #buenosdias #

A photo posted by ?Iridoxaofficialpage? (@iridoxaofficialpage) on

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Ende pa filluar Big Brother, largohet opinionisti Arjan Konomi

Dikur opinionist në spektaklin “reality” të “Top Channel”, Arjan Konomi u rikthye ...