Surprizon Apple, do të nxjerrë në treg tri modele të iPhone 8

iphone88Apple pritet të lansojë tre versione të iPhone 8 vitin e ardhshëm, duke përfshirë një celular të ri 5 inç.

Kompania pritet të prezantojë ridizajnimin më radikal të iPhone për 10 vjetorin e tij më 2017.

Sipas Nikkei, Apple do të lansojë një model premium me ekran të lakuar në skaje së bashku me dy modele që kanë ekrane standarde LCD.

Gjithashtu, Apple pritet të përfshijë mbushjen përmes Wireless-it dhe disa veçori të reja biometrike.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

“Samsung” prezanton tabletin e ri “Galaxy Tab 3”

“Samsung” ka prezantuar në Kongresin Botëror të telefonave, tabletin më të ri ...