Rënie drastike, ja çmimi i iPhone 6 pas daljes në treg të iPhone 7

iphone6sNëse çmimi i një celulari të ri është i papërballueshëm për ju, nuk jeni të vetmit.

Sigurisht, çdo celular i ri i “Apple” ose “Samsung” kushton mjaft shumë, që për shumicën dërrmuese është një çmim i papërballueshëm – pavarësisht se të gjithë duam të kemi celularin më të mirë.

Por, siç mund ta keni vërejtur tashmë, “Apple” tradicionalisht ul çmimin e pajisjeve të mëparshme për rreth 100 euro çdo vit.

Kështu për fat të mirë, “Apple” javën e ardhshme lanson një iPhone të ri, që do të thotë se çmimi i iPhone 6 dhe 6S do të bjerë për 100 euro.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

YouTube merr një vendim të rëndësishëm, ja çfarë nuk do të lejojë më

YouTube ka njoftuar një ndryshim të madh në mënyrën e funksionimit të ...