Incidenti femëror i Albanës gjatë maratonës e turpëron, reagimi moderatorës do t’ju habisë

Kliko per me shume info

UntitledMaratona e Tiranës ditën e djeshme mblodhi shumë personazhë të njohur. Ndër tyre ishte dhe moderatorja Albana Osmani e cila u përball me dhe incident femëror. Lajmi i publikuar nga faqja JetaOshQejf bëri bujë ditën e djeshme, dhe sot reagoi moderatorja.
“Thonë që është FAT” dhe nuk e kam fjalën vetëm për numri 7. Paçin fat të gjitha vajzat”, shkruan moderatorja ndërsa publikon foton e prerë.
“Të pres në Paris po ndërkohë merri masat se kush rri merret me paparazzi se këtej nga Franca i qajnë këto lajmet me lot dmth , i shkruan Albanës një komentues.
Dhe replika e moderatores është pikërisht kjo “Andej do ishte çuar gjinia femërore në këmbë për në ‘presje fjale’ të tillë, diskutimi! Masat i marr unë po kur ndodh pa paralajmërim do përsërisësh me vete ‘Im blesed by God’ – (Jam e bekuar nga Zoti).

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.