Illuminati pushton dhe Shqipërinë, ja këngëtarja pjesë e grupit (Foto)

UntitledKëngëtarja Evi Reçi ka paralajmëruar shumë shpejt do të sjellë këngën e saj më të re “In my room”.
Për realizimin e këngës, këngëtarja ka zgjedhur Bojken Lako, gjersa videoklipi është duke u realizuar në Itali.
Ajo ka publikuar së fundmi në Instagram Story një foto nga klipi, me të cilën ka befasuar fansat.
Në fotografi shfaqet një mashkull, i cili është një nga pjestarët e klipit, gjersa në qafë ka të vizatuar një trekëndësh.

Videoklipi i ri do të jetë më ndryshe, dhe këtë e ka konfirmuar vetë këngëtarja përmes fotografive të publikuara, gjersa na çon drejt dyshimit se Evi ka filluar të jetë simpatizuese e “Illuminatit”.
Mbetet të shihet se çfarë tematikeka dashur të prek Evi në klipin e saj të ri. /Telegrafi/

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Shkaktare për vdekjen e një të riu, arrestohet ‘’Samara’’

E mirënjohura, Daveigh Chase, ku mori famë nga filmi horror ‘The Ring’ ...