IKMT “rrafshon” Vlorën, hedh në erë 104 objekte!

ikmtOperacioni i Inspektoratit Kombëtar të Mbrojtjes së Territorit ka hyrë në javën e tretë në Vlorë.

Deri tani janë prishur rreth 104 objekte të madhësive të ndryshme. Ky operacion zhvillohet në kuadër të dy projekteve, ajo nga Rruga e Gjykatës tek Akademia e Marinës, dhe “Duro Shaska” deri tek vendi i quajtur “7 Pallatet”.

IKMT bën të ditur se në deri tani nuk ka pasur asnjë incident me qytetarët.

Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

valbona-berisha

Ja kush është gruaja shqiptare që iu bashkua ISIS-it bashkë me djalin 3-vjecar

Nga shtëpiake me tre fëmijë në një ushtare të ISIS. Është ky ...